REFERENCE

BK Breda & Weinstein Opava
Žižkova 2904/8
747 07 Opava-Jaktař
Opavský basketbalový klub spolupracuje s naší firmou při opravách elektro zařízení. Vždy jsme se dohodli na spolupráci.

Filson s.r.o.
Františka Diviše 767/68,
104 00 Praha-Uhříněves
s firmou Filson jsme spolupracovali při realizaci výstavby nové výrobní haly pro plnící linku v závodě v Opavě Jaktaři. U této zakázky byly vysoké požadavky na kvalitu provedených prací a to z důvodu, výskytu výbušného prostředí ve výrobní hale. Nadále pak pak spolpráce pokračuje při opravách a úpravách stávající elektroinstalace. Firma ElektroLichý byla generálním dodavatelem elektro prací na této zakázce.

Florýk
ozubená kola a hřídele
Ratibořská 145
747 05 Opava
Martin Florýk, majitel firmy ozubená kola a hřídele spolupracoval s naší firmou při realizaci výstavby nové výrobní haly v Opavě Kylešovicích. Naše spolupráce pokračuje při údržbě a opravách elektroinstalace a výrobních strojů. Firma ElektroLichý byla generálním dodavatelem elektro prací na této zakázce.

Hala Opava a.s.
Žižkova 2904/8
747 07 Opava-Jaktař
Provádíme údržbu elektrizační soustavy pro společnost Hala Opava a.s., dále pak provádíme opravy světelných tabulí. Při této práci jsou vysoké požadavky a rychlos opravy. Naše práce vždy vedla k oboustránné spokojenosti.

Pavel Hříbek
Popská 7
746 01 Opava
Pro pana Pavla Hříbka provádíme opravu elektroinstalací v bytových domech na ulici Olomoucká a Sadová. Dále pak realizujeme elektroinstalaci v nově rekonstruovaném bytovém domě v Opavě Kateřinkách, kde vzniká nově 14. bytových jednotek. Firma ElektroLichý byla generálním dodavatelem elektro prací na této zakázce.